איפה מתקיימים הצילומים?

הצילומים מתקיימים בתל-אביב, בסטודיו אינטימי על גג עם נוף מרהיב של ים. השימוש בתאורה מינימליסטית ובעיקר באור טבעי, ברקע מוסיקה מרגיעה, כוס קאווה ועוד הפתעות קטנות, שמותאמות אישית לכל מצולמת. הכל תוכנן בקפידה ובמחשבה, בכדי ליצור אווירה נעימה ועוטפת.

כמה זמן לוקח סשן צילומים בדרך כלל?

כל סשן מתחיל בדקה של נשימה, דקה שבה תשחררי את הציניות ותתנתקי לכמה שעות מכל המולת היום. הסשנים עצמם אינם מוגבלים בזמן, זה יכול להיות בין שלוש לחמש שעות, תלוי ביכולת שלך להרגיש, לקבל, להכיל ולשחרר.

מה עוזר להשתחרר מול המצלמה?

כל אחת לוקחת את הסשן למקום שלה, לאיפה ועד איפה שנוח לה.
תוך כדיי אנחנו מדברות ומשתפות, וכך למעשה אני מקבלת תמונה רחבה יותר על המצולמת, וגורמת לה להרגיש בנוח וברוגע, עד לרגע שבו הצילום הופך להיות שולי… והעיקר הוא התהליך.

האם יש הכנה לפני הצילומים?

השונה בסשן שלי הוא שהעיקר הוא המצולמת והתהליך, ולא התפאורה. אין צורך בסטיילינג. את מביאה רק את עצמך ומה שאת מרגישה איתו בנוח מהבית. לפני כל סשן צילומים מתחילים באיפור וסידור שיער, על ידי מאפרת שמתמחה באיפור טבעי כדי להעניק לך (מעבר לפינוק והכיף) מראה נקי ואחיד שמשלים באופן טבעי את התאורה.

האם יש שימוש בפוטושופ?

אני משתמשת בתאורה מינימליסטית והרבה באור טבעי, אשר מאוד מחמיא לגוף הנשי. אני לא מאמינה בפוטושופ ככלי עיבוד להצרת היקפים ושינויים מאסיביים. אני משתמשת בתוכנות עריכה לטובת עריכת צבעים וחשיפות, ועבודה מינימליסטית על ריטוש, כדי שאת תקבלי את עצמך בגרסה הכי טובה וטבעית שלך, עם כמה שפחות התערבות טכנית.

האם ישנם דברים שמשותפים לכל המצולמות?

בתחילת כל סשן, מתחילים עם חששות ומודעות חיצונית מאוד חזקה, המון ביקורת עצמית. אבל בסוף כל סשן, המצולמת מרגישה משוחררת, נקייה, בשוק מעצמה ומרמת הפתיחות שלה. יש מן “high” שמלווה אותה לכמה ימים והיא מחכה בקוצר רוח לקבלת התמונות.

אילו דברים עוזרים לתהליך?

שתבואי נקייה, נקייה מציניות, נקייה מסטיגמות, חשופה רגשית להכלת התהליך, פתוחה להיות כאן ועכשיו, לתת לעצמה את הזמן הזה ולהשקיע באני הפנימי שלך. לבוא עם הפחדים, עם החששות, עם הרצון להעניק לעצמך מתנה – לאהוב את עצמך ואת מה שאת רואה.

חשוב לי להיות כנה, במיוחד בזמן הצילומים. אם יש משהו בתהליך שלא נראה לי, אני מרגישה פתוחה לבוא ולהגיד, כך אני מצפה מהמצולמות שלי וכך אני נוהגת.
כנות בתהליך הזה, הוא חלק חשוב מאוד להצלחתו.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!