צילום מזווית נשית

היי לכן ונעים מאוד! אני פזית עוז, מנכ״לית ומייסדת של סטודיו
Bare By Pazit Oz בע״מ.
לאחר שנים שעבדתי בסקטור העסקי, החלטתי לעשות מעשה, לשנות כיוון ב 180 וללכת אחריי הלב, הידע והאהבה. פיתחתי שיטת צילום פוטותרפוייתית, המשלבת את הידע העסקי, האקדמאי, והנסיון שרכשתי במהלך השנים.
ככה הקמתי את BARE, סטודיו לצילום שהוא בית לנשים שרוצות לראות את עצמן אחרת.
לקחת את היומיום, השיגרה, את כל התפקידים שאנחנו ממלאות כבנות זוג, קרייריסטיות, אמהות ועוד – ולתת לעצמנו מתנה. כמה שעות של אהבה עצמית, של התבוננות על הכאן ועכשיו, על מי שאת היום, מי שהיית ומי שאת רוצה להיות. יצרתי נישה חדשה ומיוחדת, כזו שעוד לא הייתה כאן, והיום אני גאה להגיד שאני מובילה את תחום הפוטותרפיה הנשית בארץ.
בנוסף לכך, אני מתמחה בצילומי נשים, פורטרטים, תדמית ואמנים.

כשמצולמות שואלות אותי מה קורה אצלי בצילומים, אחד הדברים הראשונים שאני מספרת עליו הוא שהסשן מובנה על שיטת ה NLP, שיטה ששואפת לשינוי התקשורת עם אנשים אחרים ועם עצמך, דרך כלים ותהליכים שמאפשרים לנו ללמוד להתחבר לתת-מודע שלנו, לתכנת אותו ולרתום אותו לעזור לנו לחולל כל שינוי שאנחנו מבקשים לעשות. בנוסף ל NLP, אני עובדת גם בשיטת ה IEMT – Integral Eye Movement Therapy שיטה שהיא בשורה בפני עצמה. מה זה אומר? היכולת שלי, לטפל ולשחרר קבעונות, פחדים, כאב, חרדות וטראומות דרך תנועות עיניים. עבודה שפועלת על ניטרול הרגש מיחידות הזיכרון במוח, ועל ידיי כך היא מאפשרת שיחרור, הקלה ושינוי מדפוסים מקבעים.
לשתי השיטות האלה, מצטרף גם סל שלם של כלים שלמדתי ורכשתי במהלך השנים – גישור בדגש על דיני משפחה, עבודה אישית ורכישת כלים מפסיכולוגים קליניים, חדשנות עסקית וגישות שונות של משאבי אנוש. כל אלה, בשילוב עם צילום והידע העצום שרכשתי במהלך השנים בסטודיו גברא, מאפשרים לי לקיים פוטותרפיה נשית עוצמתית וייחודית. הסשן של BARE כל כך ייחודי ומרגש. הוא הכל מהכל. חגיגה עוצמתית של אהבה עצמית, של הכאן ועכשיו, שלך. לחוות קשת שלמה של רגשות בבוקר אינטנסיבי אחד, לאפשר לך לשחרר תוך כדיי צילום דברים שיושבים לך על הלב, הכתפיים ובבטן שנים. וכל זה? תוך כדיי תיעוד מתמשך ומרגש.

כל דבר שאנחנו עושות בחיים מגיע מתוך משמעות. משמעות של הראש, של הלב, משמעות קיומית.
כך גם הצילומים אצלי בסטודיו. מגיעות אליי נשים שרוצות מעבר לצילומים.
כי כאלה הן. הן יודעות ומבינות שמגיע להן הרבה מעבר לתמונות יפות.

לכל אחת מכן יש קסם משלה, וברור שאצל כל אחת התהליך הוא שונה.
אני מתאימה את עצמי לאישה שעומדת מולי ומוצאת את הדרך המדוייקת להגיע אליה.
רכשתי כלים משמעותיים בחיים, כלים שעוזרים למצולמות שלי להסתכל על החיים מזווית שונה לפעמים, זה עושה את כל ההבדל.

על הסשן

הסשן עצמו הוא בוקר שלם, כולל איפור ושיער ע”י מאפרת מקצועית שנשארת רק לחלק של האיפור, ולאחר מכן זה אני ואת עם קאווה, קפה, תה או כל דבר אחר שתבחרי, שיחה כייפית ומלא צילומים באווירה אחרת לגמרי. אני באמת מאמינה שבשביל להוציא את התמונות המרגשות, האמיתיות והיפות, יש לעבור איזשהו תהליך בבוקר הזה, להשתחרר, להיפתח ולהרגיש בנוח, זה לא משהו שקורה בשעה או שעה וחצי ולכן כל הבוקר הזה הוא לגמריי שלך. הצילומים מתקיימים אצלי בסטודיו בתל אביב על גג קסום עם נוף לים.

בתחילת הסשן רוב המצולמות שלי מרגישות מאוד מודעת לעצמן, לכל תנועה. לא קל להן להשתחר
ולהתמסר לעצמן. הן תמיד שואלות אותי אם “זה יפה ככה?”, “רואים לי את הכפלים בצד?”, “לא כדאי להסתיר את הבטן?”, “אני ממש לא פוטוגנית!”

אבל אז לאט לאט משהו מתחיל להשתחרר, אפילו הנשימה נהיית אחרת.
הן מרגישות שלמות יותר עם החלקים שעד לפני שניה השתדלו להסתיר. משילות מעצמן את הדימוי העצמי, הפחד, הביקורת. ואלה בדיוק הרגעים שאותם אני מנציחה.

כי אלה הם הרגעים שכל אחת, נראית הכי יפה ואמיתית.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!