צילום מזווית נשית

היי לכן ונעים מאוד, אני פזית עוז, מנכ״לית ומייסדת של סטודיו Bare By Pazit Oz.
לאחר שנים שעבדתי בסקטור העסקי, החלטתי לעשות מעשה, לשנות כיוון ב 180 וללכת אחריי הלב, הידע והאהבה. פיתחתי שיטת צילום פוטותרפוייתית, המשלבת את הידע העסקי, האקדמאי, והנסיון שרכשתי במהלך השנים.
ככה הקמתי את BARE, סטודיו לצילום שהוא בית לנשים שרוצות לראות את עצמן אחרת.
לקחת את היומיום, השיגרה, את כל התפקידים שאנחנו ממלאות כבנות זוג, קרייריסטיות, אמהות ועוד – ולתת לעצמנו מתנה. כמה שעות של אהבה עצמית, של התבוננות על הכאן ועכשיו, על מי שאת היום, מי שהיית ומי שאת רוצה להיות. יצרתי נישה חדשה ומיוחדת, כזו שעוד לא הייתה כאן, והיום אני גאה להגיד שאני מובילה את תחום הפוטותרפיה הנשית בארץ.
בנוסף לכך, אני מתמחה בצילומי נשים, פורטרטים, תדמית ואמנים.

כשמצולמות שואלות אותי מה קורה אצלי בצילומים, אחד הדברים הראשונים שאני מספרת עליו הוא שהסשן מובנה על שיטת ה NLP – ניתוב לשוני פזיולוגי, שיטה ששואפת לשינוי התקשורת עם אנשים אחרים ועם עצמך, דרך כלים ותהליכים שמאפשרים לנו ללמוד להתחבר לתת-מודע שלנו, לתכנת אותו ולרתום אותו לעזור לנו לחולל כל שינוי שאנחנו מבקשים לעשות.
בנוסף ל NLP, יש כלים נוספים כמו IEMT – Integral Eye Movement Therapy – שיטה המבוססת על זיהוי ופירוק חמשת דפוסי התנהגות אשר מחבלים בתהליכי שינוי שונים. הטכניקה הטיפולית משתמשת בתנועות עיניים מדויקות ומכוונות להשפעה מהירה על החווייה הרגשית, ועל ידיי כך מאפשרת לגעת בפחדים, כאב, חרדות וטראומות, להקל ולשחרר דפוסים מקבעים.
ושיטת הפסיכומטפוריקה (Grovian Metaphor Therapy) עבודה עם עולם המטפורות הפנימי שלנו. התשאול הפסיכו-מטפורי הוא מפתח כניסה לעולם האישי שלנו, למרחב הפנימי, לדרך בה אנחנו רואים את העולם פנימה – החוצה, והן מפתח לגישה שלנו.
לכל אלה מצטרף גם סל שלם של כלים שלמדתי ורכשתי במהלך השנים – גישור בדגש על דיני משפחה, עבודה אישית ורכישת כלים מפסיכולוגים, מיינדפולנס, חדשנות עסקית ועוד..
כל זאת, בשילוב עם צילום והידע העצום שרכשתי במהלך השנים, מאפשרים לי לקיים פוטותרפיה נשית עוצמתית וייחודית.

אני לא קוראת לעצמי מטפלת, כמו שהסשן הזה הוא לא טיפול. הוא חוויה תרפויטית.
הכלים הטיפוליים שרכשתי, עוזרים לי לגלות אותך בצורה הכי נקייה. בזכות כל אלה, אני מאפשרת לך לשחרר, לנשום, לראות ולהרגיש את האישה שאת רוצה להיות. להסתכל לעדשה שלי באמת מוחלטת ודרכה להראות לך איך את – ורק את, מניעה את עצמך (או מונעת מעצמך) להיות במקום שבו את צריכה ורוצה להיות.

הסשן של BARE כל כך ייחודי ומרגש. הוא הכל מהכל. חגיגה עוצמתית של אהבה עצמית, של הכאן ועכשיו, שלך. לחוות קשת שלמה של רגשות בבוקר אינטנסיבי אחד, לאפשר לך לשחרר תוך כדיי צילום דברים שיושבים לך על הלב, הכתפיים ובבטן שנים. וכל זה? תוך כדיי תיעוד מתמשך ומרגש.

כל דבר שאנחנו עושות בחיים מגיע מתוך משמעות. משמעות של הראש, של הלב, משמעות קיומית.
כך גם הצילומים אצלי בסטודיו. מגיעות אליי נשים שרוצות מעבר לצילומים.
כי כאלה הן. הן יודעות ומבינות שמגיע להן הרבה מעבר לתמונות יפות.

לכל אחת מכן יש קסם משלה, וברור שאצל כל אחת התהליך הוא שונה.
אני מתאימה את עצמי לאישה שעומדת מולי ומוצאת את הדרך המדוייקת להגיע אליה.
רכשתי כלים משמעותיים בחיים, כלים שעוזרים למצולמות שלי להסתכל על החיים מזווית שונה לפעמים, זה עושה את כל ההבדל.

על הסשן

הסשן עצמו הוא בוקר שלם, כולל איפור ושיער ע”י מאפרת מקצועית שנשארת רק לחלק של האיפור, ולאחר מכן זה אני ואת עם קאווה, קפה, תה או כל דבר אחר שתבחרי, שיחה כייפית ומלא צילומים באווירה אחרת לגמרי. אני באמת מאמינה שבשביל להוציא את התמונות המרגשות, האמיתיות והיפות, יש לעבור איזשהו תהליך בבוקר הזה, להשתחרר, להיפתח ולהרגיש בנוח, זה לא משהו שקורה בשעה או שעה וחצי ולכן כל הבוקר הזה הוא לגמריי שלך. הצילומים מתקיימים אצלי בסטודיו בתל אביב על גג קסום עם נוף לים.

בתחילת הסשן רוב המצולמות שלי מרגישות מאוד מודעת לעצמן, לכל תנועה. לא קל להן להשתחר
ולהתמסר לעצמן. הן תמיד שואלות אותי אם “זה יפה ככה?”, “רואים לי את הכפלים בצד?”, “לא כדאי להסתיר את הבטן?”, “אני ממש לא פוטוגנית!”

אבל אז לאט לאט משהו מתחיל להשתחרר, אפילו הנשימה נהיית אחרת.
הן מרגישות שלמות יותר עם החלקים שעד לפני שניה השתדלו להסתיר. משילות מעצמן את הדימוי העצמי, הפחד, הביקורת. ואלה בדיוק הרגעים שאותם אני מנציחה.

כי אלה הם הרגעים שכל אחת, נראית הכי יפה ואמיתית.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!