צילום מזווית נשית

את BARE הקמתי מתוך שליחות שמבוססת על חוויית החיים שלי. אף פעם לא הייתי בנורמה. לא הגדרתי את עצמי לפי המידה שלי, הפגמים, או השינויים שהגוף שלי עבר. אהבתי את הייחודיות שבי, אבל כמו רוב הנשים, הסביבה המחישה לי עד כמה אני לא מספיק קרובה למודל הנשי שנחשפתי אליו על בסיס יומיומי. מאסתי מלשמוע כמה אנחנו הנשים, רגילות להגיד לעצמנו “לא”… “לא אוהבת את הבטן שלי, לא רוצה ירכיים כאלה, לא נעים לי שרואים לי את הצלקת”. רציתי למצוא דרך לעזור לכל אחת להסתכל על עצמה בצורה חשופה ואמיתית, נטולת מסיכות וביקורת, ולשים בצד את ה “לא” המיותר הזה.

מתוך החוויה הזאת יצרתי שיטת צילום נשית, אישית ומאוד אינטימית, כי אני מאמינה שלצילום יש כוח לשחרר, ולהוכיח לנו כמה דברים יכולים להראות אחרת כשמשנים זווית.

שיטת הצילום שלי לוקחת את המצולמות לכמה שעות של גילוי. ללמוד לקבל את הגוף שאנו חיות בו – דרך תמונות. להגיד מותר לי לאהוב את הגוף שלי, אני צריכה לאהוב את הגוף שלי. עם כל מה שהוא מייצג ועם כל מה שעבר עליו, ולא כפי שהדימוי העצמי או החברה הכתיבו לי עד היום.

על הסשן

בתחילת הסשן רוב המצולמות שלי מרגישות מאוד מודעת לעצמן, לכל תנועה. לא קל להן להשתחרר ולהתמסר לעצמן. הן תמיד שואלות אותי אם “זה יפה ככה?”, “רואים לי את הכפלים בצד?”, “לא כדאי להסתיר את הבטן?”, “אני ממש לא פוטוגנית!”

אבל אז לאט לאט משהו מתחיל להשתחרר, אפילו הנשימה נהיית אחרת. הן מרגישות שלמות יותר עם החלקים שעד לפני שניה השתדלו להסתיר. משילות מעצמן את הדימוי העצמי, הפחד, הביקורת. ואלה בדיוק הרגעים שאותם אני מנציחה.

כי אלה הם הרגעים שכל אחת, נראית הכי יפה ואמיתית.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!